Regulamin

DOSTĘPNE OPCJE

Wpis do serwisu rze24.pl mogą dokonywać jedynie firmy, instytucje i osoby prowadzące działalność gospodarczą w regionie podkarpacia.

 

Podstawowy wpis dla firm w serwisie rze24.pl jest całkowicie bezpłatny.


Dla firm chcących wyróżnić się na tle innych firm z tej samej branży oferujemy specjalny projekt.

 

Proponujemy dwie opcje współpracy:

* WIZYTÓWKA  - podstawowy wpis do katalogu firm serwisu rze24.pl z krótkim opisem działalności, kontaktem i lokalizacją w mapy google. Treść nie wymagają regularnej zmiany - przejrzysty, całkowicie bezpłatny bezterminowo. Administrator ma prawo do wstrzymania publikacji, edycji lub usunięcia wpisu bez podania przyczyny.

* PAKIET PREMIUM - strona internetowa z subdomeną .rze24.pl (np. hydraulik.rze24.pl, firma-budowlana.rze24.pl) wraz ze skrzynką pocztową @rze24.pl (np. hydraulik@rze24.pl, firma-budowlana@rze24.pl), bez uciążliwych reklam i spamu. Zaletą PAKIETU PREMIUM jest wysokie pozycjonowanie strony w internetowych wyszukiwarkach, łatwa zmiana treści oraz możliwość umieszczenia zdjęć. Oferta skierowana dla osób i firm chcących zaistnieć w natłoku sprzecznych i mylnych informacji w sieci internetowej. Dokładnej wyceny dokonujemy po przedstawieniu Państwa potrzeb i oczekiwań. Nie muszą Państwo zatrudniać nowego pracownika na etat, dzięki temu zmniejszą się koszty utrzymania strony internetowej, ponadto u nas otrzymają Państwo fakturę VAT na wykonaną usługę.

 


Cennik:
Koszty administracji strony internetowej są bardzo zróżnicowane i zależne od tego jaka ilość i rodzaj (treść, pliki, zdjęcia, produkty, tabelki, poczta) materiałów ma zostać wprowadzony na stronie. Istnieje możliwość wykonania przez nas także odpowiednich banerów reklamowych.

 

Najniższe roczne ceny abonamentowe za stronę www !!!